Про компанію

NOMADIC STATE OF MIND ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Уяви собі… Де завгодно… Ми в кочовій державі розуму віримо, що, хоча не завжди можна доставити своє фізичне тіло до нових захоплюючих місць, можна спробувати і дозволити вашому розуму блукати невідомими територіями. Чи віддаєте ви перевагу фізичній подорожі (у часі або в цьому вимірі), розширенню почуттів (коли небудь куштували незнайому кухню?). розуму. А тепер завітайте до нашого …

Nomadic State Of Mind – заснована Крісом Андерсоном компанія з виробництва сандалій та аксесуарів ручної роботи, почала свою подорож в кінці 90-х років.

У перші роки ми управляли бізнесом з автобуса vw 1969, який також служив річним будинком Кріса (поціновувач природи, спорту на відкритому повітрі, гід по плоту з музичної душею).

Незважаючи на те, що ми пройшли довгий шлях з часів Кріса, наша філософія залишилася незмінною – якщо все зроблено правильно спочатку, це триватиме довго.

Cьогодні «ми» – це:

-Кріс – інженер по ентропії

-Дейв (батько Кріса) – гуру судноплавства і учень нью-йоркської швейної промисловості

-Джефф – впав з автобуса в Боннару і приземлився тут, щоб стати нашим національним менеджером зі збуту

-Келлі – твій майстер упаковки і сестра кріса

-Марісса – наша модель і експерт з обслуговування клієнтівв

Кочова держава свідомості була побудовано від серця, і це очевидно по всій структурі компанії. Наші корені були сформовані, відкриваючи магазини сандалій на вуличних музичних фестивалях по всій країні. Ми зрозуміли, що відвідувачі фестивалів шукали сандалі, які були б зручними і підходили для вільної атмосфери, тому наші сандалі перетворилися в те, чим вони є сьогодні.

У міру того як ми росли, фестивалі залишалися улюбленим заняттям для Кріса та його команди, особливо влітку, коли Кріс насолоджується музикою та гарним настроєм.

В кінці дев’яностих Кріс був представлений невеликій громаді в Нікарагуа, яка переживала важкі часи і потребувала надійного доходу.

Він навчив невелику групу людей, як робити сандалі з мотузки, створюючи при цьому культуру, засновану на справедливій торгівлі, етичних звичаях та, звичайно ж, нашої філософії – роби це правильно .. Від фургона біля річки до міжнародного поширення, ми продовжили зростати і « робили це правильно ».

Час від часу ми дозволяємо нашій уяві взяти верх, що призводить до розширення лінійки продуктів з додаванням різних видів мотузкового мистецтва з використанням відходів, від сумочок до холдерів для пляшок з водою, килимків та багато чого іншого.

Зроблено справжніми руками для блукаючих ніг.

Дякуємо за вашу підтримку протягом багатьох років! Peace, love, good times!

В даний час наші сандалі Nomadic State Of Mind виготовляються на невеликій непрацюючої кавовій плантації в Нікарагуа. Хоча в Ніке міста починають метушитися, людям в країні важко знайти робочі місця. Всім нашим майстрам добре платять, і наша мета полягає в тому, щоб запропонувати більше можливостей працевлаштування для громади. Наш процес виготовлення сандалій забирає багато часу, і після тривалого навчання наші художники доводять кожну сандалію до досконалості! Ми працюємо з однією і тією ж групою людей з 2000 року і спостерігаємо, що наш економічний вплив робить позитивний внесок на цю громаду.

Спочатку складність полягала в тому, щоб забезпечити цілорічну роботу, яка, на мій погляд, є основою чесної торгівлі та відповідального виробництва. Протягом 6-8 років я не брав зарплату і спав на ящиках з сандалями в задній частині фургона. Кожна копійка йшла назад в компанію і на оплату художникам, яких ми навчали робити сандалі.

У нас були важкі часи протягом зимових місяців, коли у нас не було замовлень на сандалі. З чистого відчаю і бажання представити наші сандалі світу ми розробили нашу стратегію. Щоб боротися з низькими зимовими продажами, ми почали шукати протилежний клімат в іншій частині світу. Ми почали шукати дистриб’юторів в інших країнах, які допомогли б нам пережити зимовий спад. Тепер ми працюємо по всьому світу, надаючи мотузкові сандалі і товари людям всюди!

У нас були маленькі шматочки уламків, що лежать навколо сандалій. Наш дозвіл працювати в Нікарагуа вимагав від нас вивозити з країни стільки ж мотузки, скільки ми ввозили, або розпоряджатися нею. Культура Центральної Америки – спалювати зайві відходи, – Я почав шукати інші способи зменшити наші відходи.

Ми почали збирати залишки разом, щоб зробити кола, і з’єднувати їх між собою, щоб робити різні речі. Спочатку ми почали з килимків і декількох сумок, з підставок для пляшок з водою і кошиків для пікніка.

Це образотворче мистецтво, не існує двох однакових, виготовлення займає багато часу, це змушує всіх бути зайнятими, коли виготовлення сандаль стоїть на місці. На щастя, за останні кілька років, коли ми розширилися, програма утилізації канатів перетворилася в невелику галузь, і ми можемо використовувати майже всі наші відходи. – Я з соціальної сфери, багато років працюю з людьми і екологічними групами. Ці роки навчили мене, і я, в свою чергу, зміг розповісти іншим про вплив наших дій на навколишнє середовище. Для мене було неймовірно важливо, щоб ці екологічні цінності увійшли в наш виробничий процес. Nomadic State Of Mind приділяє велику увагу зосередженню на екологічній стійкості та створенні взуття без жорстокості у всіх сенсах цього слова.
Коли ви купуєте виріб з мистецтвом каната, ви підтримуєте ідею використання всіх матеріалів виробництва.

100% VEGAN

Без жорстокості

Без тестування на тваринах

Без глютену та цукру =)

УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ

Всі відходи з мотузки повторно

використовуються в інших виробах

ВИРОБНИЦТВО

З перероблених матеріалів

Зроблено руками

Без використання клею

Відповіді на найчастіші питання

Класична підошва

Класична підошва – це те, за що номадики стали улюбленцями людей по всьому світу. Вони дарують відчуття справжньої легкості та свободи, ніби ви ходите босоніж! 

Поговоримо про догляд

Все починається з нас. Як ви піклуєтесь з турботою про себе, так і взуття потребує дбайливого ставлення. 

 • Номадики треба прати у мішечку в пральній машині; Делікатний режим, 30 градусів, віджим можна 1000 обертів, щоб швидше сохли;
 • Необхідно ретельно висушити пару Nomadic State of Mind з обох сторін на сонці або біля батареї, щоб уникнути неприємного запаху (який може виникнути, якщо ви залишите вологе взуття в холодному або темному місці) 
 • Не хвилюйтесь, через зайві ниточки, які можуть бути після прання. Їх легко можна прибрати запальничкою;
 • Яккщо потрапили під зливу відразу покладіть сандалі у правльну машинку;

Ми віримо, що наші поради будуть корисні для вас та якщо виникнуть питання – ми залюбки допоможемо!

Таблиця розмірів

Мірки потрібно міряти по довжині стопи. Якщо ви все зробите правильно, помилитись з розміром у вас не буде шансу.

Розмір
Стопа, см
10
9.5
22
13.5
24
15.5
26
16.5
28
18
30
19.5
32
20.5
34
21.5
35
22.5
36
23.5
37
24
38
24.5
39
25
40
26
41
26.5
42
27
43
27.5
44
28
45
29
46
30

Обмін / Повернення

Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом.Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9.

Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»:споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.обмін або повернення товару належної якості провадиться:якщо не використовувався;якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8.

Згідно із законом України «про захист прав споживачів»:в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк.вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Доставка / Оплата

– Нова Пошта за тарифами перевізника

Від 4000 гривень, доставка безкоштовна

Чому Nomadic State of Mind сандалі №1 в світі ?!

 • Вони змусять вас розслабитися 🙂
 • Створені для подорожей
 • Створено справжніми руками для справжніх ніг
 • Інстаграмні – фотографуй і кайфуй
 • Можна стрибати по калюжах
 • Улюблене взуття сотень тисяч людей по всьому світу
 • Мільйони компліментів забезпечені !!!
 • Стильні і дуже симпатичні
 • Доступні і довговічні

Гумова підошва

підійде тим, хто звик до звичайного взуття. Перевага гумової підошви, що взуття прослугує довше. При ходьбі підошва арматизує та забезпечує комфортом упродовж всього дня, що не дає втомитися стопам.

В разі потреби, ви завжди можете звернутись до нас за послугою додаткової гумової підошви (ця послуга доступна лише в Україні), яка коштує 1000 гривень. Головне, гарно випрати та дуже добре просушити на сонці номадіки перед процедурою.

зателефонуйте нам

напишіть нам

[email protected]