Політика конфіденційності
та договір публічної оферти

Хто ми?

Адреса нашого сайту: https://nomadicstateofmind.ua.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності
Магазин nomadicstateofmind.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет магазину nomadicstateofmind.ua можуть переглядати сторінки сайтів без знання про себе ніяких персональних даних. Однак для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з вами, підтвердити замовлення і доставити вам замовлений товар. Ваші особисті дані ми не передаємо третім особам і захищає їх конфіденційність.


1. Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувачів. Персональні дані користувачів ми отримуємо від користувачів при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, вказаними на сайті. Персональні дані користувачів заповнюються користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина). Обов’язково для надання послуги інформація позначені спеціальним чином. Інша інформація надається користувачеві на його розсуд.

1.2 конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних користувачів, з вимогою не допускати їх поширення по без згоди користувача або наявності іншій законній підставі.

1.3 використання користувачів сайту інтернет магазину nomadicstateofmind.ua означає згоду з цією політикою конфіденційності та умови обробки персональних даних.

1.4 в разі незгоди з умовами політики користувач повинен припинити використання інтернет магазину nomadicstateofmind.ua.

1.5 ця політика застосовується лише до сайту інтернет магазину nomadicstateofmind.ua. Інтернет-магазин nomadicstateofmind.ua не контролюють і не несе відповідальності за сайтах третіх осіб.

1.6 адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються користувачам сайту інтернет магазину.


2. Особисті дані

2.1 інтернет магазин nomadicstateofmind.ua збирає такі особисті дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми отримуємо від вас це інформацію по телефону.

2.2 інша інформація надається користувачеві на його розсуд.

2.3 інтернет магазин nomadicstateofmind.ua не збирає ip-адреси користувачів.


3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 метою обробки персональних даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання / отримання та здійснення розрахунків за придбаними товарами / послугами

3.2 інтернет магазин nomadicstateofmind.ua збирає і зберігає тільки ті особисті дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлень вами товарів.

3.3 інтернет магазин nomadicstateofmind.ua збирає дані для зв’язку з користувачем, включаючи повідомлення про надання послуг, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставка замовлень користувачем товарів для зв’язку кур’єрської служби по користувачів, а також для обробки запитів і заявок від користувачів .

3.4 обробка персональних даних користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким засобом.


4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 розкриття персональних даних користувача здійснюється при замовленні користувачем товарів в інтернет магазині nomadicstateofmind.ua. Зокрема користувач погоджується з тим, що інтернет магазин nomadicstateofmind.ua має права передавати особисті дані кур’єрською службою, організаціям поштового зв’язку, операторів електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення користувач, оформлених на сайті інтернет магазину nomadicstateofmind.ua, включаючи доставки товару .

4.3 при втрати або розголошення персональних даних інтернет магазин nomadicstateofmind.ua інформує користувача про втрати або розголошення персональних даних.

4.4 інтернет магазин nomadicstateofmind.ua вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу, знищення, блокування, копіювати, поширювати, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.


5. Зміна користувачів персональних інформації

5.1 користувач може в будь-який момент змінити (оновлення, доповнити, видалити) наданої їм персональну інформацію або її частина, надіславши електронного листа з відповідною вимогою на адресу [email protected]


6. Зміна політики конфіденційності

6.1 ми право змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “політика конфіденційності”. Будь ласка, періодично переглядає ці умови, щоб бути проінформований про те, як інтернет-магазин nomadicstateofmind.ua захищає особисті дані своїх користувачів.


7. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

7.1 всі пропозиції або питання з приводу цієї політики слід повідомляти інтернет-магазину nomadicstateofmind.ua за адресою [email protected]
«Закон України «про захист персональних даних»


Закон України «про захист персональних даних»

 

Договір публічної оферти

 1. Загальні положення

  1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією «nomadicstateofmind.ua», далі – «продавець», укласти договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин, далі – «договір», і розміщує публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті продавця https://nomadicstateofmind.ua (далі – «інтернет-сайт»). 1.2. Моменту повного і безумовного прийняття покупцем пропозиції продавця (акцепт) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати покупцем замовлення на умовах цього договору, в терміни і за цінами, вказаними на інтернет-сайті продавця.


  Поняття і визначення

  2.1. У цій оферти, за відсутності іншої домовленості, наведені нижче терміни мають таке значення: «Товар» – одяг, аксесуари, і супровідний предмети; «Інтернет-магазин» – відповідно до закону України «про електронну комерцію», засіб для подачі або реалізацією товарів, робіт або послуг шляхом здійснення електронних угод. «Продавець» – компанія, яка реалізує товарів, представлених на інтернет-сайті. «Покупець» – фізична особа, що уклала з продавцем договір на умовах, викладених нижче. «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, згаданих покупцем при розміщенні замовлення і проведення оплати.


  Предмет договору

  3.1. Продавець зобов’язується передати у власність покупця товар, покупець зобов’язується оплатити і прийняти товар на умовах даного договору. Цей договір регулює купівлі-продажу товарів в інтернет-магазині, в тому числі:
  добровільний вибір покупцем товарів в інтернет-магазині;
  самостійне оформлення покупцем замовлення в інтернет-магазині;
  оплата покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
  обробка та доставка замовлення покупцеві у власність на умовах цього договору.


  Порядок оформлення замовлення

  4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину і в наявності. 4.2. Кожна позиція може бути представлена замовленні в будь-якій кількості. 4.3. При відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язані поставити покупця до відома (по телефону або через електронну пошту). 4.4. При відсутності товару покупець має право замінити його товар аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

  Порядок оплати замовлення

  5.1. Оплата здійснюється банківські картки платіжних систем visa і master card (віза і майстер кард) на сторінці інтернет-магазину або за готівковий розрахунок в гривнях при отриманні замовлення в роздрібній точці. 5.2. При ненадходження коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


  Умови доставки замовлення

  6.1. Доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині, здійснюється до складу транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень або до роздрібні точки продажу. 6.2. Разом із замовленнями покупців надаються документи згідно із законодавством України.


  Права та обов’язки сторін

  7.1. Продавець має право:
  в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення покупцем умов цього договору. 7.2. Покупець зобов’язаний:
  своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору. 7.3. Покупець має право:
  оформити замовлення в інтернет-магазині;
  оформити електронний договір;
  вимагати від продавця виконання умов цього договору.


  Відповідальність сторін

  8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України. 8.2. Продавець не несе відповідальності за:
  змінені виробником зовнішній вигляд товару;
  по невелике невідповідність колірної гами товарів, який може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різних колірних передачі монітора персонального комп’ютерів окремих моделей, сматрфона, планшетів;
  за зміст і правдивість інформації, наданої покупцеві при оформленні замовлення;
  за затримку і перебої в наданні послуг (обробка замовлення і доставки товарів), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю;
  за протиправні незаконні дії, здійснений покупцем за допомогою даного доступу до мережі інтернет;
  за передачу покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – ip, mac-адресу, логін і пароль третім особам; 8.3. Покупець, використовуючи надані йому доступ до мережі інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну діями (особисто, навіть якщо при його логін знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичні особи, держава або моральний принципів моральності. 8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, які мають надзвичайний, не передбачені характер, що виключають або об’єктивно заважають виконанні цього договору, настання яких сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами. 8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


  Інші умови

  9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цього договору за умови публікації його на сайті https://nomadicstateofmind.ua 9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через інтернет. 9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, указаної при оформленні замовлення інформації. При цьому при здійснення акцепту (оформлення замовлення і наступною оплатою товарів) покупець надає продавцеві свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні закону України “про захист персональних даних». 9.4. Оплата покупцем оформленого в інтернет-магазині замовлення означає повну згоду покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти) 9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, згідно зі ст. 11 закону України «про електронну комерцію» 9.6. Використання ресурсів інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для покупця є безкоштовним. 9.7. Інформація, яку надає покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправка повідомлень покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.


  Порядок повернення товару належної якості

  10.1. Повернення товару в інтернет-магазин проводиться згідно з чинним законодавством України. 10.2. Повернення товару в інтернет-магазин проводиться за рахунок покупця. 10.3. При поверненні покупцем товару належної якості, інтернет-магазин повертає йому сплаченої за товар грошової суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат інтернет-магазину пов’язані з доставкою товару покупцем.


  Термін дії договору

  11.1.Електронній договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 закону України “про електронну комерцію”. 11.2. До закінчення терміну дії цього договору може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичного доставки товару, шляхом повернення грошових коштів 11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього договору і у випадках передбачених чинним законом України.